Meruňkový likér

Vychutnejte si to nejlepší z Velkopavlovických meruněk a vyzkoušejte náš lahodný meruňkový likér. Výraznou chuť a vůni meruněk dostáváme do tohoto nápoje macerací, tedy naložením do alkoholu, kde postupně meruňka vydá to nejlepší ze sebe a vzniká tak pozoruhodný nápoj. Nepoužíváme žádná aromata ani tresti, vše vzniká z opravdových meruněk přirozenou cestou, důkazem budiž přirozené zakalení, které vzniká v procesu macerace. Ochutnejte náš meruňkový likér a vyzkoušejte zač je toho poctivý přírodní proces.
merunkoviceMeruňky jsou skvělé k jídlu, ale i k výrobě lahodných moků. Vyzkoušejte náš meruňkový likér, který vzniká tak, že se vezmou kvalitní, vyzrálé meruňky a naloží se do kvalitního alkoholu a v něm se nechají řádně uležet. Obě suroviny se po tu dobu navzájem poznávají a postupně vzniká nerozlučné přátelství, které prostě chutná skvěle a nádherně voní.

Meruňkový likér je nápoj pro každou výjimečnou životní situaci, díky o chloupek nižšímu obsahu alkoholu, je snadno pitelný i pro člověka, který zrovna neholduje síle pálenek, takže se dokonale hodí na zapíjení čehokoliv kýmkoliv. Dokonce se výborně hodí i na zapíjení dobrého jídla, protože funguje i jako výborný digestiv, pomůže vám účinně zpracovat pokrm a rychleji překonat fázi přejedení.

Náš meruňkový likér vzniká bez použití aromat a trestí, máte u nás tedy jistotu, že dodavatelem chutí jsou výborné české meruňky a je tak zaručená vysoká kvalita a nevšední chuťový zážitek. Až budete mít lahvinku v ruce, můžete si všimnout, že je likér mírně zakalený a to je právě ono, to je odkaz macerovaných meruněk a důkaz, že to rozhodně nešidíme.

Sudlicka 0,2L Merunkovy liker
340 Kč

Náš vynikající meruňkový likér připravujeme ze sladkých meruněk. Zakupte likér výhodněji v degustačních setech.

315
05 mer
500 Kč

Meruňkový likér v dárkové láhvi. Jeho základem je macerát připravený z vyzrálých sladkých meruněk. 

50
MG 7258
560 Kč

Základem Meruňkového likéru od Sudličky je macerát připravený ze sladkých meruněk. V roce 2023 obdržel meruňkový likér ocenění MLS Pardubického kraje.

45
15 mer
1 160 Kč

Meruňkový likér v dárkové láhvi s pečetí. Základem je meruňkový macerát.

51
4 položek celkem
Zpět do obchodu