Meruňkový likér

Vychutnejte si to nejlepší z Velkopavlovických meruněk a vyzkoušejte náš lahodný meruňkový likér. Výraznou chuť a vůni meruněk dostáváme do tohoto nápoje macerací, tedy naložením do alkoholu, kde postupně meruňka vydá to nejlepší ze sebe a vzniká tak pozoruhodný nápoj. Nepoužíváme žádná aromata ani tresti, vše vzniká z opravdových meruněk přirozenou cestou, důkazem budiž přirozené zakalení, které vzniká v procesu macerace. Ochutnejte náš meruňkový likér a vyzkoušejte zač je toho poctivý přírodní proces.
merunkoviceMeruňky jsou skvělé k jídlu, ale i k výrobě lahodných moků. Vyzkoušejte náš meruňkový likér, který vzniká tak, že se vezmou kvalitní, vyzrálé meruňky a naloží se do kvalitního alkoholu a v něm se nechají řádně uležet. Obě suroviny se po tu době navzájem poznávají a postupně vzniká nerozlučné přátelství, které prostě chutná skvěle a nádherně voní.

Meruňkový likér je nápoj pro každou výjimečnou životní situaci, díky o chloupek nižšímu obsahu alkoholu, je snadno pitelný i pro člověka, který zrovna neholduje síle pálenek, takže se dokonale hodí na zapíjení čehokoliv kýmkoliv. Dokonce se výborní hodí i na zapíjení dobrého jídla, protože funguje i jako výborný digestiv, pomůže vám účinně zpracovat pokrm a rychleji překonat fázi přejedení.

Náš meruňkový likér vzniká bez použití aromat a trestí, máte u nás tedy jistotu, že dodavatelem chutí jsou výborné české meruňky a je tak zaručená vysoká kvalit a nevšední chuťový zážitek. Až budete mít lahvinku v ruce, můžete si všimnout, že je likér mírně zakalený a to je právě ono, to je odkaz macerovaných meruněk a důkaz, že to rozhodně nešidíme.

15 mer
859 Kč

Meruňkový likér v dárkové láhvi s pečetí. Základem je meruňkový macerát.

51
MG 7258
406 Kč

Základem Meruňkového likéru od Sudličky je macerát připravený ze sladkých meruněk.

45
05 mer
377 Kč

Meruňkový likér v dárkové láhvi. Jeho základem je macerát připravený z vyzrálých sladkých meruněk. 

50
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení