Sudličkova ořechovka

Ořechovka je vynikající přírodní likér, který se kromě své neopakovatelné hořko-sladké zemité chuti a nezaměnitelné vůni, může pochlubit i vynikajícími vlastnostmi na trávicí trakt a je obecně považována za nejtradičnější a tím pádem i léty prověřený žaludeční likér. Zajímavostí je, že se pro její výrobu, na rozdíl od jiných likérů s podobnou technologií, používají nezralé plody ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Vše se hezky nechá macerovat, a když přijde čas, dostane ještě následnou péči, projde filtrací, stočí se do lahví a pak se ocitne na vašem stole, kde si ji můžete vychutnávat plným doušky. 

orechovkaVyzkoušejte naší ořechovku a určitě nebudete zklamaní, její kaštanová barva a podmanivé ořechové aroma si získá i vás, její jemná chuť a vřelá koncovka vás nadchnou. 

Ořechovka obecně je v naší zemi velice oblíbeným likérem. Na vesnici najdete lahev v každé chalupě a má to své důvody. Jednak se jedná o léty prověřený žaludeční likér, takže když je zle, máte po ruce něco, co vás zpraví, výborně pomůže k odeznění přejedení, takže je to výborný digestiv. Potom je ořechovka relativně nenáročná na výrobu a velmi se může lišit v chuti, například díky jinému poměru bylin, či aktuální úrodě ořechů a tak domácí výrobci mohou celý rok soupeřit o to, čí ořechovka je ta nejlepší.

My samozřejmě věříme, že naše ořechovka je ta nejlepší, díky nižšímu obsahu alkoholu je jemnější a v procesu je vyladěná, pro ten nejlepší možný výsledek a zážitek. Vyzkoušejte to sami, nebude litovat.

15 oř
779 Kč

Ořechový likér v dárkové láhvi s pečetí. K láhvi lze přiobjednat dárkovou krabičku s motivem Sudlička.

37
MG 7266
351 Kč

V červnu začínáme sbírat nezralé plody ořešáku vlašského ...

30
05 oř
319 Kč

Ořechovka má příjemně nahořklou chuť. Jejím základem je macerát připravený z vlašských ořechů a směsi koření. 

36
02 oř
234 Kč

Ořechový likér jehož základem je macerát z vlaškých ořechů. Dárková láhev o objemu 200 ml.

35
4 položek celkem