Ořechovka

Ořechovka je vynikající přírodní likér, který se kromě své neopakovatelné hořko-sladké zemité chuti a nezaměnitelné vůni, může pochlubit i vynikajícími vlastnostmi na trávicí trakt a je obecně považována za nejtradičnější a tím pádem i léty prověřený žaludeční likér. Zajímavostí je, že se pro její výrobu, na rozdíl od jiných likérů s podobnou technologií, používají nezralé plody ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Vše se hezky nechá macerovat, a když přijde čas, dostane ještě následnou péči, projde filtrací, stočí se do lahví a pak se ocitne na vašem stole, kde si ji můžete vychutnávat plným doušky. 

orechovkaVyzkoušejte naší ořechovku a určitě nebudete zklamaní, její kaštanová barva a podmanivé ořechové aroma si získá i vás, její jemná chuť a vřelá koncovka vás nadchnou. 

Ořechovka obecně je v naší zemi velice oblíbeným likérem. Na vesnici najdete lahev v každé chalupě a má to své důvody. Jednak se jedná o léty prověřený žaludeční likér, takže když je zle, máte po ruce něco, co vás zpraví, výborně pomůže k odeznění přejedení, takže je to výborný digestiv. Potom je ořechovka relativně nenáročná na výrobu a velmi se může lišit v chuti, například díky jinému poměru bylin, či aktuální úrodě ořechů a tak domácí výrobci mohou celý rok soupeřit o to, čí ořechovka je ta nejlepší.

My samozřejmě věříme, že naše ořechovka je ta nejlepší, díky nižšímu obsahu alkoholu je jemnější a v procesu je vyladěná, pro ten nejlepší možný výsledek a zážitek. Vyzkoušejte to sami, nebude litovat.

regionalni-potravinaSudličkova Ořechovka je Regionální potravinou Pardubického kraje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

orechovka regionalni potravina
550 Kč

Základem ořechového likéru je macerát z vlašských ořechů. Sudličkova Ořechovka se stala Regionální potravinou.

30
15 oř
1 105 Kč

Ořechový likér v dárkové láhvi s pečetí. K láhvi lze přiobjednat dárkovou krabičku s motivem Sudlička.

37
05 oř
490 Kč

Ořechovka má příjemně nahořklou chuť. Jejím základem je macerát připravený z vlašských ořechů a směsi koření. 

36
02 oř
370 Kč

Ořechový likér jehož základem je macerát z vlaškých ořechů. Dárková láhev o objemu 200 ml.

35
Sudlicka 0,2L Orechovka
340 Kč –13 %
295 Kč

Základem naší skvělé ořechovky je macerát z vlašských ořechů. Zakupte Ořechovku výhodněji v degustačních setech.

312
5 položek celkem
Zpět do obchodu