Sudličkova ořechovka

Ořechovka je vynikající přírodní likér, který se kromě své neopakovatelné hořko-sladké zemité chuti a nezaměnitelné vůni, může pochlubit i vynikajícími vlastnostmi na trávicí trakt a je obecně považována za nejtradičnější a tím pádem i léty prověřený žaludeční likér. Zajímavostí je, že se pro její výrobu, na rozdíl od jiných likérů s podobnou technologií, používají nezralé plody ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Vše se hezky nechá macerovat, a když přijde čas, dostane ještě následnou péči, projde filtrací, stočí se do lahví a pak se ocitne na vašem stole, kde si ji můžete vychutnávat plným doušky. 

orechovkaVyzkoušejte naší ořechovku a určitě nebudete zklamaní, její kaštanová barva a podmanivé ořechové aroma si získá i vás, její jemná chuť a vřelá koncovka vás nadchnou. 

Ořechovka obecně je v naší zemi velice oblíbeným likérem. Na vesnici najdete lahev v každé chalupě a má to své důvody. Jednak se jedná o léty prověřený žaludeční likér, takže když je zle, máte po ruce něco, co vás zpraví, výborně pomůže k odeznění přejedení, takže je to výborný digestiv. Potom je ořechovka relativně nenáročná na výrobu a velmi se může lišit v chuti, například díky jinému poměru bylin, či aktuální úrodě ořechů a tak domácí výrobci mohou celý rok soupeřit o to, čí ořechovka je ta nejlepší.

My samozřejmě věříme, že naše ořechovka je ta nejlepší, díky nižšímu obsahu alkoholu je jemnější a v procesu je vyladěná, pro ten nejlepší možný výsledek a zážitek. Vyzkoušejte to sami, nebude litovat.

regionalni-potravinaSudličkova Ořechovka je Regionální potravinou Pardubického kraje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 oř
806 Kč

Ořechový likér v dárkové láhvi s pečetí. K láhvi lze přiobjednat dárkovou krabičku s motivem Sudlička.

37
MG 7266
402 Kč

V červnu začínáme sbírat nezralé plody ořešáku vlašského ...

30
05 oř
375 Kč

Ořechovka má příjemně nahořklou chuť. Jejím základem je macerát připravený z vlašských ořechů a směsi koření. 

36
02 oř
308 Kč

Ořechový likér jehož základem je macerát z vlaškých ořechů. Dárková láhev o objemu 200 ml.

35
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení