Sudlička tradičně

Set tradičních likérů z rodinného lihovaru Sudlička. Výhodné balení pro všechny milovníky tuzemské tradice.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Značka: Sudlička
825 Kč –29 % 585 Kč 483,47 Kč bez DPH
Kategorie: Zvýhodněné sety
Hmotnost: 1.576 kg
tradicne
825 Kč –29 %

Vyberte si Sudličkův degustační set v tradičním pojetí. Tento degustační výběr obsahuje produkty s nepopiratelnou tradicí a zaslouženým místem mezi těmi nejtradičnějšími tuzemskými destiláty. Objednejte si degustační set, který obsahuje:

  • Ořechovka 30% 0,2 l – Vynikající přírodní likér vyrobený z nezralých plodů ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Sudličkova Ořechovka se stala Regionální potravinou Pardubického kraje!
  • Kmínka 37,5% 0,2 l - Naše kmínka je vyráběna za studena, macerací kvalitního kmínu, a tím má plnou chuť a vůni po českém kmínu. Vychutnejte si ji samostatně anebo jako digestiv po dobrém jídle.
  • Punč 21% 0,2 l – Základem našeho vynikajícího punče je výtečné červené víno z Dunajovických kopců u Pálavy. Náš punč příjemně zahřeje během studených večerů.

Objednávejte tradiční degustační set výhodněji. V setu 3 lahví nejen že ušetříte, ale také ochutnáte další poctivé produkty vyrobené v našem rodinném lihovaru. Degustační balení obsahuje celkem 3 láhve o objemu 0,2 l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu