Sudličkovy speciality

Známé likéry, avšak s rozdílným procesem přípravy, který se na chuti opravdu podepíše. Ochutnejte naše speciality!

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Značka: Sudlička
825 Kč –29 % 585 Kč 483,47 Kč bez DPH
Kategorie: Zvýhodněné sety
Hmotnost: 1.576 kg
speciality
825 Kč –29 %

Ochutnejte Sudličkovy speciality, set vybraných lahví, které vám za zvýhodněnou cenu nabízíme v rámci tohoto poznávacího setu. Tradiční likéry, avšak ve speciálním procesu výroby, díky kterému objevíte úplně nové a nikdy nepoznané chutě. Tento degustační set obsahuje:

  • Ořechovka 30% 0,2 l – Vynikající přírodní likér vyrobený z nezralých plodů ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Sudličkova Ořechovka se stala Regionální potravinou Pardubického kraje!
  • Kmínka 37,5% 0,2 l - Naše kmínka je vyráběna za studena, macerací kvalitního kmínu, a tím má plnou chuť a vůni po českém kmínu. Vychutnejte si ji samostatně anebo jako digestiv po dobrém jídle.
  • Double Expresso 20% 0,2l – Kávový likér vyrábíme ze zrn pražených přímo v česku a postupujeme ryze přírodní cestou. V kávovém likéru nenajdete žádné konzervanty ani přidaná barviva.

Objednávejte speciální degustační set výhodně! V setu 3 menších lahví nejen že ušetříte, ale také ochutnáte další poctivé produkty vyrobené v našem rodinném lihovaru. Degustační balení obsahuje celkem 3 láhve o objemu 0,2 l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu