Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k situaci šíření nákazy koronavirem nebude možné od 17.3.2020 do odvolání objednávky zboží z našeho e-shopu zasílat na dobírku (po platbě předem Vám zboží můžeme odeslat přes společnost Toptrans). Osobní odběr v lihovaru Hrobice je možný po platbě převodem. Děkujeme za pochopení. Sudličkova pálenice - Fonticulus, spol. s r.o.

Výroba na zakázku

Chcete obdarovat Vaše známé, kamarády, rodinu či potešit obchodní partnery a zákazníky?

Ovocný lihovar a pěstitelská pálenice Fonticulus, spol. s r.o. Vám nabízí možnost výroby dárkových lahví s vlastním motivem, logem, přáním, sloganem, ...

Jak na to? Pošlete nám obrázek potisku spolu s typem láhve, kterou Vám naplníme lihovinou z naší nabídky dle Vašeho výběru. Zpětně Vás budeme kontaktovat o možnosti realizace a cenové nabídce výroby.

Potisk láhve lze provést pískováním nebo polepením klasickou etiketou z papíru. 

Dárkovou výrobu pískovaných lahví provádíme při objednávce od 300 kusů. U lahví s lepenou etiketou přijímáme objednávky i s menším počtem kusů.

Vaše objednávky a případné další dotazy nám můžete posílat na: lihovar@sudlicka.cz nebo nás můžete i telefonicky kontaktovat na: 777 050 610 popř. 466 941 296.